tło

Boulder TypeEngine Theme

Boulder to kolekcja 6 szablonów TypeEngine. Te szablony oferują wiele funkcji, które pomogą Ci stworzyć niesamowite artykuły. Boulder ma 6 szablonów, które zostały przetestowane na iPhonie i iPadzie. Udostępniono dokumentację dotyczącą instalowania szablonów i dostosowywania ich.

69.17 zł

0/ 0

4

Blitz - Responsive TypeEngine Theme

Motyw Blitz to kolekcja 6 czystych, stylowych i łatwych w użyciu szablonów artykułów TypeEngine. Zostały one starannie zaprojektowane, aby pasowały do niemal każdego rodzaju branży, dla której piszesz. Dokumentacja została utworzona, abyś mógł z łatwością ją instalować, modyfikować i używać. Korzystaj z tego motywu i nie zapomnij go ocenić!

40.69 zł

0/ 0

4

Surreal - Responsive TypeEngine Theme

Surreal to czysty uniwersalny, responsywny motyw TypeEngine, który zawiera 6 różnych szablonów artykułów. Ten motyw oferuje wiele przydatnych funkcji, które pomogą Ci stworzyć niesamowite artykuły. Surreal ma w pełni responsywny projekt, który został przetestowany pod kątem idealnej pracy na dowolnym urządzeniu. Kod jest bardzo łatwy do zrozumienia i aktualizacji / modyfikacji i możesz go spersonalizować według własnego uznania. Korzystaj z motywu Surreal TypeEngine Article i nie zapomnij go ocenić!

40.69 zł

0/ 0

3

Broszura szablonu TypeEngine

Pozostań w kontakcie O Magbook to elastyczny, uniwersalny motyw TypeEngine z 6 stylowymi szablonami artykułów. Może być z powodzeniem stosowany do motywów czasopism korporacyjnych, czasopism osobistych, fotografii i wielu innych. Jest tworzony przy użyciu najnowszych technik HTML5 i CSS3 zgodnie z najnowszymi standardami kodowania TypeEngine. Pasuje do wszystkich urządzeń iOS. Magbook zawiera wiele funkcji, w tym responsywny suwak BX i animacje tekstowe. Funkcje 6 Szablony artykułów W pełni responsywny projekt w oparciu o Foundation Responsive Grid Czyste kodowanie (w pełni rebrandable) Wyróżniony suwak obrazu (suwak BX) Łatwy w użyciu Łatwy w instalacji Czcionka Niesamowite kultowe czcionki obejmują Pełną szerokość wyróżnionego obrazu Efekty tekstowe Jquery TypeEngine motyw Styling.json w zestawie Docum

65.10 zł

0/ 0

2

Wielozadaniowy motyw silnika Hi-Heelz

Hi-Heelz to uniwersalny motyw Typeengine z sześcioma różnymi szablonami artykułów. Każdy szablon artykułu ma unikalny wygląd, a kod jest bardzo prosty i zrozumiały (kod jest w pełni komentowany). Motyw zawiera szczegółową dokumentację dotyczącą instrukcji instalacji motywu, a także przykładową zawartość i instrukcje dotyczące wstawiania przykładowej zawartości znajdują się w pakiecie. Nie zapomnij go ocenić.

73.24 zł

0/ 0

1